Partnerzy

 

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. powstało w 1920 r. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Akcjonariuszem TUiR WARTA jest belgijska Grupa KBC. Od prawie 90 lat Towarzystwo dyktuje standardy na polskim rynku ubezpieczeń. Ambicją WARTY jest zdobycie pozycji lidera pod względem jakości obsługi, nowoczesności produktów i innowacyjności.
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA – drugi pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej brutto ubezpieczyciel majątkowy w Polsce. Jego dystans do numeru 1. systematycznie się zmniejsza. Ergo Hestia jest zarazem największą firmą ubezpieczeniową spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce, czyli po 1989 roku. Swoją pierwszą polisę wystawiła w 1991 roku.
Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce a także Europie Środkowowschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.
Generali - jest jedną z trzech największych grup ubezpieczeniowych w Europie, ze składką przypisaną brutto ponad 68 mld EUR w 2008 r. Zajmuje 47. pozycję w międzynarodowym rankingu największych światowych firm, tzw. Fortune 500. Prowadzi działalność w ponad 60 krajach świata.

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. powstała 30 listopada 2006 w wyniku połączenia dwóch spółek HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., jako spółki przejmującej i HDI SAMOPOMOC TU S.A., jako spółki przejmowanej. Właścicielem 100% akcji skonsolidowanej Spółki jest HDI-Gerling International Holding AG z siedzibą w Hanowerze (Niemcy).

 
Historia UNIQA TU SA związana jest z Zakładem Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA SA, który powstał w 1990 r. W związku ze zmianami własnościowymi w 2003 r. spółka działająca pod marką POLONII zmieniła nazwę na UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. W maju 2004 roku UNIQA TU SA weszła – wraz z UNIQA TU na Życie SA oraz TU FILAR SA - w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA w Polsce. W marcu 2008 r. nastąpiła fuzja UNIQA TU SA i TU FILAR SA.
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to firmy oferujące szeroki wachlarz ubezpieczeń.Spółki są częścią międzynarodowej Vienna Insurance Group – wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej.
Niemiecki koncern ubezpieczeniowy INTER powstał w 1926 roku,oferuje ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. W Polsce INTER jest głównym akcjonariuszem, założonego w 1991 roku, Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A. 
 

Interrisk - Spółka otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. Pierwsze polisy wystawiła rok późnej. W 1997 roku znaczącym akcjonariuszem Spółki został amerykański inwestor: CIGNA Insurance Company. Dzięki temu oraz konsekwentnej realizacji strategii już w 1998 roku Spółka wypracowała zysk bilansowy, który osiągała również we wszystkich kolejnych latach działalności.

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku. Obecnie obejmuje sześć spółek i jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Grupa Aviva w Polsce obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 60 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Byliśmy pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli nowoczesny i wygodny sposób ubezpieczania samochodu przez telefon oraz Internet. Od 15 czerwca 2009 r. Link4 należy w całości do RSA, który jest wiodącym ubezpieczycielem. Działa w 130 krajach na całym świecie. Początki grupy RSA sięgają 1710 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii powstała jedna z pierwszych firm oferujących ubezpieczenia osobom prywatnym – The Sun. W toku dalszych przekształceń w roku 1996 zmieniła się ona w Royal & Sun Alliance, a od roku 2008 działa pod marką RSA.

Firma działa w Polsce od 2000 roku. Należy ona do międzynarodowego koncernu D.A.S. Rechtsschutz-Versicherungs-AG, który jest największym w Europie Towarzystwem Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. D.A.S. i zapewnia ochronę prawną niemal na całym Starym Kontynencie oraz w pozaeuropejskich państwach leżących w obrębie basenu Morza Śródziemnego. Marka D.A.S. symbolizuje równość szans wobec prawa od 1928 roku.

Concordia Ubezpieczenia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęliśmy sieć sprzedaży, nawiązaliśmy współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiadamy 12 Oddziałów, prawie 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych oraz współpracujemy z 2000 Pośrednikami w całej Polsce.
Na rynku wyróżnia nas solidna likwidacja szkód i produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Reaktywując przedwojenną tradycję wzajemności ubezpieczeniowej w lutym 1992 roku powstało Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Współtwórcami TUW TUW byli Fundacja Akcji Demokratycznej, Fundacja Pomocy Społecznej SOS , Fundacja Inicjatyw Społeczno- Gospodarczych, Społeczna Fundacja Solidarność, a także Euresa zachodnio - europejski holding towarzystw ubezpieczeniowych. 16 marca 1992 roku Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW wystawiło pierwsza polisę. Tą właśnie datę uznano za początek działalności Towarzystwa w dziale ubezpieczeń majątkowych.

Towarzystwo zawiera umowy ubezpieczenia od dnia 1 września 2003 roku. W 2007 roku ponad 200 tys. osób zabezpieczyło u nas swój majątek. Od początku istnienia naszego Towarzystwa ubezpieczenia przez nas oferowane są konstruowane tak, aby jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Od 17 lat  nasze Towarzystwo łączy ochronę ubezpieczeniową  z  profesjonalnym planowaniem przyszłości finansowej. Dzięki właściwemu wykorzystaniu specyfiki indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie  i nowoczesnemu podejściu do tworzenia nowych produktów , zabezpieczamy przyszłość i bezpieczeństwo  naszych Klientów.

Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama SA, firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Groupama SA jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów. Naszym celem jest budowanie z Klientami relacji na lata. Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia i badań satysfakcji Klientów, aby tworzyć produkty jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

   
   

WARTAdirect

KOD PROMOCYJNY : LUBD00119000

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj129
Bieżący tydzień252
Bieżący miesiąc2196
Ogółem202274

Twój IP: 54.236.180.104 Przeglądarka-OS: Unknown - Unknown

Online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.