O firmie

Jesteśmy Firmą:

Stabilną i Doświadczoną

Od wielu lat współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Obsługujemy wiele znaczących podmiotów gospodarczych.

Nowoczesną

Posiadamy program komputerowy do wyliczania składek ubezpieczeniowych we wszystkich Towarzystwach. Nasz system komputerowy umożliwi dokładne dopasowanie rodzaju polisy, jej ceny do charakterystyki i potrzeb Klienta w zaledwie kilka minut.

Kompetentną

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która odpowie na wszystkie Twoje pytania i doradzi Ci w wyborze najkorzystniejszego dla Ciebie ubezpieczenia.

Dostępną i przyjazną

Na przedstawienie dla Ciebie oferty potrzebujemy zaledwie kilka minut.

Obsłużymy Cię szybko, profesjonalnie i bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodatkowo przypomnimy Ci o zbliżających się terminach płatności rat i wznowień polis.

Oszczędność

Pieniędzy i czasu. Zoptymalizowanie polisy do Twoich potrzeb pozwoli na zaoszczędzenie nawet do 60% Twoich pieniędzy. Dzięki naszemu systemowi nie musisz odwiedzać Towarzystw Ubezpieczeniowych nasz doradca przedstawi Ci pełną ofertę zaledwie w kilka minut.

Bezpłatne doradztwo

Na bieżąco analizujemy kondycję finansową naszych Partnerów. Wnikliwie analizujemy również warunki ubezpieczenia aby zapewnić pełna ochronę dla naszych klientów.

Spokój i bezpieczeństwo

Odpowiednio dobrany produkt będzie chronił Twój majątek oraz Twoich bliskich. Nasz system komputerowy będzie pamiętał za Ciebie o terminach płatności rat i wznowień polis.

Pomoc przy szkodzie

Nasi konsultanci odpowiedzą Ci jak właściwie zachować się w przypadku zaistnienia szkody. Pomogą wypełnić i przekazać do towarzystwa niezbędne dokumenty.

Oferta naszego biura jest jedyna w swoim rodzaju gdyż możemy zaproponować większość produktów ubezpieczeniowych będących na Polskim rynku zaczynając od ubezpieczeniu pojazdów, domów, mieszkań a skończywszy na ubezpieczeniu dużych podmiotów gospodarczych, płodów rolnych czy gwarancji ubezpieczeniowych.

Ponadto spośród większości produktów które mamy w ofercie jesteśmy w stanie wybrać dopasować ubezpieczenie do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Zachęcamy do współpracy

Edward Łuszczak

WARTAdirect

KOD PROMOCYJNY : LUBD00119000

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj129
Bieżący tydzień257
Bieżący miesiąc2201
Ogółem202279

Twój IP: 54.236.180.104 Przeglądarka-OS: Unknown - Unknown

Online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.